HAKKIMIZDA

En Çok Tercih Edilen IPTV Server Firması

BİZ KİMİZ?

Euroflix IPTV SERVER

2012'den beri kendi server bilgisayarımız ile sizlere IPTV hizmeti sağlıyoruz. Her geçen gün güncel teknolojiler ile müşterilerimizin kullanımlarını kolaylaştıracak yazılımlar üretiyoruz. Konusunda eğitimli profesyonel ekibimiz ile 10 yıldır kesintisiz yayın vermeninin haklı gururunu taşıyoruz!

icon
Haziran, 2012

Küçük Bir Başlangıç Yaptık

2012'nin Haziran ayında 2 bilgisayarcı olarak Totem Bilgisayar'ı kurduk. Canlı yayın sistemleri henüz yeni yeni ortaya çıkmışken biz kendi canlı yayın sistemlerimizi oluşturduk ve ilk server bilgisayar altyapımızdan sadece 40 kişiye yayın vermeye başladık.

Canlı toplantı sistemleri ve canlı kamera sistemlerini birbirine entegre ederek 2012'nin sonlarında 7 adet server bilgisayar ile yolumuza devam ettik.

icon
Şubat, 2014

İlk Kanalımız Yayınlandı

Tarihler Şubat 2014'ü gösterdiğinde CCCAM ve IPTV sistemlerinin kurulumlarını yapmaya başladık. Uzun bir süre CCCAM öncülüğünde IPTV hizmetlerimizi birlikte vermeye devam ettik.

Canlı yayın sektöründe kendimizi geliştirmek için eğitimler ve yazılım kurslarına katılarak başarı ile tamamladık.

icon
Eylül, 2015

Herkes Bizi Soruyor!

IPTV Teknolojisini yeni yazılımlar ile geliştirerek kendimize ait yönetim panelleri üretmeye başladık. Bu süreçte diğer IPTV satıcılarından her geçen gün talepler gelmeye başladı ve gelen talepleri değerlendirerek hem diğer firmalara yazılımlar üretmeye hem de kendi yazılımımızı geliştirmeye devam ettik.

Dünya'nın ilk müşteri kontrol paneli yazılımı temelleri bu zamanlarda atıldı.

icon
Mayıs, 2017

Birlik, Beraberlik Zamanı

IPTV Sektöründeki sıkıntılar sebebi ile diğer tüm firmaları bir araya toplayarak IPTV KONSEYİ'ni kurduk. Konsey liderliği yaptığımız dönemde herkesin birbirinin yardımına koşan bir platform yaratarak dönemin sıkıntılarını en basit şekilde geçiştirdik.

2018 yılında iş yoğunluklarımızın artması sebebi ile konseyi devrettik ancak yeni yönetim maalesef sistemi berbat bir hale getirdi ve tüm üyeler ayrıldı.

icon
Kasım, 2020

Yayın Merkezimiz Açıldı

Arnavutluk'ta Bulgaristan altyapısı üzerinden sistemi tamamladığımız yayın toplama ve dağıtma merkezimizi açtık. Bu merkez üzerinden birçok firmaya hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

2021 Yılında yayın toplama merkezimizin kapasitesini büyüterek bölge değişikliği yaptık.

icon
Mart, 2022

Hello World!

Sadece Türkiye'de hizmet verirken, yurt dışından gelen taleplerin her geçen gün artması sebebi ile gurbetçilerimiz için de altyapı oluşturduk. Dünya'nın 7 farklı noktasına konumlandırdığımız yüksek kapasiteli altyapılarımız ile, yurt doşında bulunan müşterilerimize de hizmet vermeye başladık.

İnternet servis sağlayıcı firmalarının kısıtlamalarından etkilenmemeleri için GEOIP teknolojisi ile IPTV teknolojisini harmanladık ve en yakın lokasyondan hizmet alabileceğiniz sistemi yarattık.

2M+

icon

Aktif Müşteri

125+

icon

Server

1200Gbps+

icon

Altyapı