IPTV BAYİLİK SİSTEMİ

Bayimiz olun, kendi işinizi kurun!

Ücretsiz Web Sitesi
Ücretsiz Web Sitesi
Ücretsiz DNS Hizmeti
Ücretsiz DNS
Bayi Destek Merkezi
7/24 Destek
En Uygun IPTV Fiyatları
En Uygun Fiyat

KREDİ YÜKLEYİN, BAYİMİZ OLUN!

Bayilik ücretsizdir. Bayilik paketlerimizden satın aldığınızda anında bayimiz olursunuz.

BAYİ S

2.500₺

Ön Ödemeli Bayilik
Satış yaptıkça kredinizden düşülür.
3 Aylık Paket: 125₺
6 Aylık Paket: 175₺
12 Aylık Paket: 275₺
SATIN AL
BAYİ M

5.000₺

Ön Ödemeli Bayilik
Satış yaptıkça kredinizden düşülür.
3 Aylık Paket: 110₺
6 Aylık Paket: 150₺
12 Aylık Paket: 250₺
SATIN AL
BAYİ L

10.000₺

Ön Ödemeli Bayilik
Satış yaptıkça kredinizden düşülür.
3 Aylık Paket: 90₺
6 Aylık Paket: 125₺
12 Aylık Paket: 225₺
SATIN AL

Bayilik Avantajları

Bayilik ücretsizdir. Sadece ön ödemeli kredi yüklemesi yaparsınız ve satış yaptıkça bayi alış fiyatınız otomatik olarak kredinizden düşer. Krediniz bittiğinde yeniden kredi yüklemesi yaparak satışlarınıza devam edebilirsiniz. Bayimiz olduğunuzda aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz:

  • Ücretsiz Web Sitesi (Domain,Hosting Hariç)
  • Ücretsiz DNS Hizmeti (Markanız Adına DNS Adresi)
  • 1 Yıl Boyunca Alış Fiyatı Koruma Politikası
  • Dilediğiniz Fiyattan Satış İmkanı
  • Kullanıcılar Euroflix IPTV Markasını Asla Görmezler
IPTV Müşteri Kontrol Paneli

KOLAY TEST VE SATIN ALMA SİSTEMİ

Euroflix IPTV'de amatörlüğe yer yok! Tüm sistemlerimiz otomatik çalışmaktadır. Web sitemizden test oluşturabilir ve müşteri sayfanızdan 7/24 satın alabilirsiniz.

icon
Bize Yazın

Bayilik almak için Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz ve ödeme seçeneğinize göre bilgileri talep ediniz.

icon
Ödeme Yap

İletişim merkezimiz tarafından sizlere verilen bilgiler ile ödemenizi tamamlayın ve Whatsapp üzerinden bilgi verin.

icon
Online Aktivasyon

Bayilik bilgileriniz e-posta adresinize gönderilecektir. Gönderdiğimiz bilgileriniz ile bayi paneline giriş yapabilirsiniz.

icon
Satışa Başla

Satış yaptığınız müşterilerinizi bayilik panelinden ekleyebilir ve M3U gibi link'lerini müşterilerinize teslim edebilirsiniz.

icon
Telefon Numaranı Yaz

Test oluşturma sayfamızdaki forma telefon numaranızı yazın. Birkaç saniye içerisinde telefonunuza doğrulama kodu ulaşacaktır.

icon
Numaranı Doğrula

SMS ile gönderdiğimiz doğrulama kodunu web sitemizdeki doğrulama ekranındaki kutuya yazın ve ileri butonna tıklayın.

icon
E-Posta Adresini Yaz

Kodu doğru yazdıysanız sayfada e-posta adresinizi yazacağınız kutu çıkacak. Bu kutuya e-posta adresinizi yazın.

icon
Teste Başla

E-posta adresinize web sitemize giriş bilgileriniz gönderilecek. Giriş yaparak bu bilgiler ile test etmeye başlayabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bayilerin en çok sorduğu sorular ve cevapları:

Bayilik için hiçbir şart aramıyoruz. Yukarıdaki herhangi bir bayilik paketinden satın alarak bayiliğinizi başlatabilirsiniz. Satın aldığınız paket için ödediğiniz ücret hiçbir kesinti olmadan bayilik panelinize tanımlanacaktır ve satış yaptıkça bakiyenizden düşülecektir.

3 Adet bayilik paketimiz bulunmaktadır. Paketlerin özellikleri arasında hiçbir fark yoktur. Sadece ne kadar çok yükleme yaparsanız satış yaparken o kadar indirimli olarak paket almış oluyorsunuz.

Örneğin; BAYİ S Türkiye paketini aldığınızda 12 aylık paket sattığınızda 275₺ bakiyenizden düşülürken, BAYİ L Türkiye paketini aldığınızda 12 aylık paket sattığınızda 225₺ bakiyenizden düşülmektedir.

Bayimiz olduğunuzda size bayi panel giriş bilgileri verilecektir. Bu bilgiler ile panelinize giriş yaparak kullanıcı oluşturma bölümünde süre seçimi yaparak kullanıcı oluşturabilir ve M3U adresini müşterinize gönderebilirsiniz. M3U adresi ile müşteriniz kullanım sağlayabilir.

Bayimiz olduğunuzda size tek sayfadan oluşan bir web sitesi teslim edeceğiz. Domain ve hosting satın alarak web sitenizi kullanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz alan adı üzerinden DNS yönlendirme hizmeti sağlayacağız. Müşterilerinize teslim ettiğiniz M3U adresleri bu DNS adresi üzerinde çalışacaktır.

Müşterileriniz hiçbir şekilde Euroflix IPTV markasını görmezler. İçeriklerde hiçbir şekilde marka, logo bulunmamaktadır. Paketleri kendi adınıza dilediğiniz gibi satabilirsiniz. Satış ücretlerinde herhangi bir sınır bulunmamakla birlikte dilediğiniz paketi dilediğiniz fiyattan satabilirsiniz.

Bayiliklerimiz server bilgisayarların lokasyonlarına göre verilmektedir. Türkiye bayiliği aldığınızda müşterileriniz sadece Türkiye'den kullanım sağlayabilirler. Yurt dışı bayiliği aldığınızda ise tüm dünyada kullanım sağlayabilirler. Müşteri portföyünüze göre dilerseniz Türkiye müşterileriniz için ayrı, yurt dışı müşterileriniz için ayrı 2 bayilik alabilirsiniz.