İADE ŞARTLARI

IPTV İade Şartları

İade Sistemi

İadeleriniz, aşağıdaki şartların uygun olması durumunda gerçekleştirilir. Kötüye kullanım ihlallerinin önüne geçmek için iade yapılırken %25 kesinti yapılır ve geri kalan tutar müşteriye iade edilir. İade edilen tutar 7 iş günü içerisinde müşterinin hesabına yansımaktadır.

ŞARTLAR
-İadeleriniz, sipariş tarihinizden en fazla 24 saat içerisinde, iade şartları uygunluğu (Aboneliğin hiç açılmamış olması, abonelik açılmış olsa da o anda sebepsiz gerekçelerle hizmet verilemiyor olması) durumunda yapılır. 24 Saati geçmiş siparişlerde iade gerçekleştirilemez.

-Maç günleri satın alınan üyelikler, gerekçe ne olursa olsun iade edilemez.

-Üyelik bilgilerini bilinçli dağıtan, bir hesaptan aynı anda birden fazla yerde kullanmaya çalışan üyelerin hesapları durdurulur ve ücret iadesi yapılmaz.

-Üyelik bilgileri (Kullanıcı adı ve Şifre) üyenin kendi sorumluluğundadır. Kullanıcı adı ve şifre tarafımızdan belirlenir ve üye dilerse müşteri sayfasından şifresini değiştirilebilir. Başkaları tarafından ele geçilmesi ve kullanılamaması üyenin kendi sorumluluğundadır.

-Satın alınan üyelik bilgilerini paylaşma, dağıtma ve bu hizmeti kendisinin gibi gösterme durumlarında iade yapılamaz.

-Hizmet alma sorunu eğer müşterinin internet, cihaz vb. yetersizliği/sorunları sebebiyle var ise iade yapılmaz.

-Donma şikayeti ile ilgili iade talebiniz, internet yetersizliğinden kaynaklanmadığını ispatlamanız için, telefonunuzda 4G üzerinden hizmeti açarak donduğuna dair video göndermeniz durumunda değerlendirmeye alınır. (Video gönderirken sorun tespit edilmesi için operatör adının görünmesi gerekmektedir.)

-Bilerek aynı anda birden fazla cihazda tek üyeliği açmayı denediğinizde sistem otomatik olarak kötüye kullanım tespiti yaptığı için paketiniz süresiz kapatılır ve iadesi gerçekleşmez.

-Test paketi ücretsiz verildiği için herhangi bir iade söz konusu değildir.

Tüm şartlar uygun ise iade talebinizi iletmek için yapmak için Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılarak uygun olması durumunda işleminiz gerçekleştirilecektir.

guarantee

İade Şartları

Tüm kullanıcılarımız iade şartlarını kabul etmiş sayılırlar.