TEST PAKETİ OLUŞTUR

3 Saatlik Ücretsiz Test Paketinizi Aşağıdaki Form ile Oluşturabilirsiniz

Maç saatlerinde ve gece saatlerinde test sistemi kapanmaktadır. Bu saatlerde sadece Paket satın alabilirsiniz.

IPTV Test Oluştur

Önce test et, sonra karar ver.

İzlemek istediğiniz her şey, Euroflix IPTV'de sizi bekliyor.

3saat
Test süresi 3 saat.
MaçlardaKapalı
Maç günleri test yok.
WhatsApp Satış Temsilcisi : BURAYA TIKLAYIN..
WhatsApp Teknik Destek : BURAYA TIKLAYIN..

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kullanıcıların en çok sorduğu sorular ve cevapları:

Paketlerimizi internete bağlanan tüm cihazlarınızda kullanablirsiniz. Smart TV, Android TV, Android box, Android cep telefonları, iPhone cep telefonları, xtream codes uyumlu uydu cihazları, bilgisayarlar, Android tabletler, iPad tabletler...

Cihazınız internete bağlanıyor ama herhangi bir program yüklenemiyorsa, internet tarayıcısı ile Web TV sayfamıza giriş yaparak da kullanım sağlayabilirsiniz.

İçeriklerimizi kullanabilmek için en az 12 Mbps internet hızı yeterlidir. Fiber olmayan ADSL&VDSL gibi bakır kablo kullanan internet altyapıları, özellikle bölgenizdeki yoğun internet kullanım saatlerinde %50 hız kaybına uğramaktadır. Paketiniz 16 Mbps ise, bölgenizdeki yoğunlukta bu hız 8-10Mbps'e düşmektedir. Fiber internet hatları altyapınızdaki yoğunluklardan etkilenmemektedir. Bu yüzden fiber internet tavsiye ediyoruz.

Kullandığınız cihazların bağlantılarını WiFi yerine kablo ile sağlamanız öneriyoruz. Kablosuz kullanımda hızlarınız %50 hız kaybetmektedir.

Eğer yayınları izlerken problem yaşıyorsanız, mobil veri 4G üzerinden yayınları kontrol ediniz. Mobil veri 4G hızları stabil olduğu için bu şekilde internetinizde sorun olup olmadığını kendiniz test edebilirsiniz.

Maç saatlerinde iyi niyetli olmayan yüzlerce test talebi geliyor, mevcut müşterilerimizin hızlarını etkilememesi ve yayınlarımızın güvenliği sebebi ile maç saatlerinde test vermiyoruz. Bu sebeple normal kullanımda nasıl sorunsuz kullanıyorsanız maçlarda da sorunsuz olarak kullanım sağlayabiliyorsunuz. "Ben maçta test etmek istiyorum" diyorsanız, kısa süreli paketlerimizden alarak dilediğinizce test edebilirsiniz.

Bazı internet firmaları IPTV kullanımlarını engellemek için maç saatlerinde akış kullanım hızlarınızı düşürüyorlar. Bu durumda mobil veri 4G üzerinden IPTV'yi kullanarak hız engellemesini aşabilirsiniz. Bu bizim tarafımızdan oluşan bir durum değildir. Bu kısıtlamaya bandwidth throttling adı verilmektedir, internetten araştırarak bilgi alabilirsiniz.

Birçok program; portal adresiniz, kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile açılmaktadır. Smart TV'lere hiçbir bilgi girmeden uygulamaların web sitelerinden de kurulum yapılabilmektedir. Paket bilgileriniz ile web sitemizden giriş yaptığınızda kurulum kılavuzları menüsündeki abonelik bilgileriniz ile tüm cihazların kurulum kılavuzlarına ulaşabilirsiniz.

Yoğun bir şekilde test talebi olduğu için test paketleri için kurulum desteği verilmemektedir. Satın alırsanız kurulum ile ilgili Whatsapp iletişim merkezimizden bilgi alabilisiniz.