IPTV Restream PAKETLERİ

IPTV'yi yeniden yayınlamak, akışlarımızı kendi sunucunuzda, uygulamanızda veya web sitenizde kullanabileceğiniz ve müşterinizin sizin tarafınızdan kullanabileceği anlamına gelir. tam size göre.

Toplu IPTV Paketleri
8 Farklı Lokasyon
Güçlü IPTV Altyapısı
1.000Gbps+ Altyapı
Stabil IPTV Yayınları
Stabil Yayın
En Uygun IPTV Fiyatları
En Uygun Fiyat

IPTV Restream ALIN, KÂRLI ÇIKIN!

Her paket ayrı e-posta adresine tanımlanmaktadır. Herkes kendi bilgileri ile kullanım sağlar.

50 Connection

1 AYLIK KULLANIM

2000₺

400 Connectio %15 indirim!
Sonraki ay yenilerken %20 indirim!
SATIN AL
TERCİH EDİLEN
150 Connection

1 AYLIK KULLANIM

4000₺

500 Connectio %30 indirim!
Sonraki ay yenilerken %40 indirim!
SATIN AL
300 Connection

1 AYLIK KULLANIM

8000₺

700 Connection %50 indirim!
Sonraki ay yenilerken %60 indirim!
SATIN AL

Müşteri Kontrol Paneli

7/24 Tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz müşteri kontrol paneli ile tüm paketlerimiz ile kullanılabilmektedir.

  • Abonelik Süre Takibi
  • Şifre Değiştirme
  • İçerik Düzenleme Ekleme/Çıkarma
  • Yetişkin İçerikleri Açma/Kapama
  • Kurulum Kılavuzları ve Programlar
  • Programsız Web TV Kullanımı
IPTV Müşteri Kontrol Paneli

KOLAY TEST VE SATIN ALMA SİSTEMİ

Euroflix IPTV'de amatörlüğe yer yok! Tüm sistemlerimiz otomatik çalışmaktadır. Web sitemizden test oluşturabilir ve müşteri sayfanızdan 7/24 satın alabilirsiniz.

icon
Bize Yazın

Toplu paket almak için Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz ve ödeme seçeneğinize göre bilgileri talep ediniz.

icon
Ödeme Yap

İletişim merkezimiz tarafından sizlere verilen bilgiler ile ödemenizi tamamlayın ve Whatsapp üzerinden bilgi verin.

icon
Online Aktivasyon

Arkadaşlarınızın e-posta adreslerini Whatsapp üzerinden bizlere iletin. Her kullanıcının e-posta adresine bilgiler gönderilecektir.

icon
Kullanmaya Başla

Kullanıcılar e-posta adreslerine gelen giriş bilgileri ile müşteri sayfamıza ulaşarak anında kullanmaya başlarlar.

icon
Telefon Numaranı Yaz

Test oluşturma sayfamızdaki forma telefon numaranızı yazın. Birkaç saniye içerisinde telefonunuza doğrulama kodu ulaşacaktır.

icon
Numaranı Doğrula

SMS ile gönderdiğimiz doğrulama kodunu web sitemizdeki doğrulama ekranındaki kutuya yazın ve ileri butonna tıklayın.

icon
E-Posta Adresini Yaz

Kodu doğru yazdıysanız sayfada e-posta adresinizi yazacağınız kutu çıkacak. Bu kutuya e-posta adresinizi yazın.

icon
Teste Başla

E-posta adresinize web sitemize giriş bilgileriniz gönderilecek. Giriş yaparak bu bilgiler ile test etmeye başlayabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kullanıcıların en çok sorduğu sorular ve cevapları:

IPTV Restream paketleri IPTV'yi yeniden yayınlama özelliklere sahip akışlarımızı kendi sunucunuzda, uygulamanızda veya web sitenizde kullanabileceğiniz için oluşturulmuştur. ve müşterinizin sizin tarafınızdan kullanabileceği anlamına gelir. Her kullanıcı kendi işlemlerini ayrı ayrı yapabilmektedir.

Paketlerimizi internete bağlanan tüm cihazlarınızda kullanablirsiniz. Smart TV, Android TV, Android box, Android cep telefonları, iPhone cep telefonları, xtream codes uyumlu uydu cihazları, bilgisayarlar, Android tabletler, iPad tabletler...

Cihazınız internete bağlanıyor ama herhangi bir program yüklenemiyorsa, internet tarayıcısı ile Web TV sayfamıza giriş yaparak da kullanım sağlayabilirsiniz.

İçeriklerimizi kullanabilmek için en az 12 Mbps internet hızı yeterlidir. Fiber olmayan ADSL&VDSL gibi bakır kablo kullanan internet altyapıları, özellikle bölgenizdeki yoğun internet kullanım saatlerinde %50 hız kaybına uğramaktadır. Paketiniz 16 Mbps ise, bölgenizdeki yoğunlukta bu hız 8-10Mbps'e düşmektedir. Fiber internet hatları altyapınızdaki yoğunluklardan etkilenmemektedir. Bu yüzden fiber internet tavsiye ediyoruz.

Kullandığınız cihazların bağlantılarını WiFi yerine kablo ile sağlamanız öneriyoruz. Kablosuz kullanımda hızlarınız %50 hız kaybetmektedir.

Hızınızın yeterli olup-olmadığını web sitemizden test paketi oluşturarak canlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Maç saatlerinde iyi niyetli olmayan yüzlerce test talebi geliyor, mevcut müşterilerimizin hızlarını etkilememesi ve yayınlarımızın güvenliği sebebi ile maç saatlerinde test vermiyoruz. Bu sebeple normal kullanımda nasıl sorunsuz kullanıyorsanız maçlarda da sorunsuz olarak kullanım sağlayabiliyorsunuz. "Ben maçta test etmek istiyorum" diyorsanız, kısa süreli paketlerimizden alarak dilediğinizce test edebilirsiniz.

Bazı internet firmaları IPTV kullanımlarını engellemek için maç saatlerinde akış kullanım hızlarınızı düşürüyorlar. Bu durumda mobil veri 4G üzerinden IPTV'yi kullanarak hız engellemesini aşabilirsiniz. Bu bizim tarafımızdan oluşan bir durum değildir. Bu kısıtlamaya bandwidth throttling adı verilmektedir, internetten araştırarak bilgi alabilirsiniz.

Birçok program; portal adresiniz, kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile açılmaktadır. Smart TV'lere hiçbir bilgi girmeden uygulamaların web sitelerinden de kurulum yapılabilmektedir. Paket bilgileriniz ile web sitemizden giriş yaptığınızda kurulum kılavuzları menüsündeki abonelik bilgileriniz ile tüm cihazların kurulum kılavuzlarına ulaşabilirsiniz.

Kurulum kılavuzlarındaki anlatımlar ile kurulum yapamazsanız bile endişelenmeyin. Whatsapp İletişim üzerinden talebinizi ileterek bizlerden kurulum hakkında bilgi isteyebilirsiniz.